Останні відгуки

  • Administratoru dymayut sho mu do nuh dodomy pruhoduM!! Vedyt sebe Yak hamu ostanni!!! Ne zabyvaite za chiu rahynok zhyvete!!!!
    більше 16 років тому
  • тра частіше ходити і адміністратор знатиме , і місця будуть ....)) а про пиво - не розводять - 100000%
    більше 16 років тому
  • Імхо: на сьогодні в Франіку - то найліпший провайдер. Користуюся ними вже три роки, перший рік - були трабли, ча...
    більше 16 років тому
  • Служба підтримки - трієчка з натяжкою...другий тиждень не можу дочекатися бригади ( котел потребує ревізії ). г...
    більше 16 років тому
  • Купую там постійно -- ціни низькі + товар приходить на наступний день!
    більше 16 років тому
  • Надзвичайно казковий і чарівний магазин, з хорошим обслуговуванням. Тут можна знайти багато різноманітних дрібничок на всі випадки життя.
    більше 16 років тому
  • Довонитись нереально. То занято то не відповідають робота з клієнтом на - 10. Ліпше передати поїздом
    більше 16 років тому