Останні відгуки
- Ресторан "Десятка"Administratoru dymayut sho mu do nuh dodomy pruhoduM!! Vedyt sebe Yak hamu ostanni!!! Ne zabyvaite za chiu rahynok zhyvete!!!!більше 16 років тому
- Ресторан "Десятка"тра частіше ходити і адміністратор знатиме , і місця будуть ....)) а про пиво - не розводять - 100000%більше 16 років тому
- ТМ "Діскавері. Телебачення. Інтернет"Імхо: на сьогодні в Франіку - то найліпший провайдер. Користуюся ними вже три роки, перший рік - були трабли, ча...більше 16 років тому
- ПТФ "Ендрю"Служба підтримки - трієчка з натяжкою...другий тиждень не можу дочекатися бригади ( котел потребує ревізії ). г...більше 16 років тому
- Інтернет-магазин "inter.if.ua"Купую там постійно -- ціни низькі + товар приходить на наступний день!більше 16 років тому
- Галерея сувенірів "Оле-Тур"Надзвичайно казковий і чарівний магазин, з хорошим обслуговуванням. Тут можна знайти багато різноманітних дрібничок на всі випадки життя.більше 16 років тому
- Кур'єрська служба "Нова пошта"Довонитись нереально. То занято то не відповідають робота з клієнтом на - 10. Ліпше передати поїздомбільше 16 років тому